Στις 11/12/22 πραγματοποιήθηκε συνάντηση των μελών και φίλων της ΕΡΩ Καστοριάς, στον χώρο του Αγίου Αθανασίου Δισπηλιου Καστοριάς. Συζητήθηκαν επίκαιρα θέματα και ανταλλάχτηκαν ευχές για τις εορταστικές ημέρες που έρχονται!
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε τη μέγιστη δυνατή εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίζετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, συμπεραίνουμε ότι είστε χαρούμενοι με αυτό. ΕΝΤΑΞΕΙΔιαβάστε περισσότερα