Στο Νυδρί της Λευκάδας, ο Καπετάν Κώστας, μας υποδέχεται στο πλοίο του, μας μιλάει για τη ζωή του και το ναυτικό επάγγελμα και μας πλοηγεί με περιήγηση και εκδρομή σε μια ονειρεμένη κρουαζιέρα στο Ιόνιο πέλαγος. Καλές διακοπές!
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε τη μέγιστη δυνατή εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίζετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, συμπεραίνουμε ότι είστε χαρούμενοι με αυτό. ΕΝΤΑΞΕΙΔιαβάστε περισσότερα