Το απόγευμα της Πέμπτης 11 Ιουλίου 2024 η Ε.ΡΩ. στο Αγρίνιο, συμμετείχε με αρτοκλασία στον πανηγυρικό εσπερινό επί τη εορτή του Οσίου Παϊσίου του Αγιορείτου στο Παρεκκλήσιο της Ι.Μ. Βλοχού που έχει ανεγερθεί προς τιμήν του.
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε τη μέγιστη δυνατή εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίζετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, συμπεραίνουμε ότι είστε χαρούμενοι με αυτό. ΕΝΤΑΞΕΙΔιαβάστε περισσότερα